3Dee

789,08 €

swopper

494,96 €

muvman 

352,10 €

oyo 

326,89 €

swoppster

234,45 €

Ergonomické zdravotné stoličky podporujúce dynamické sedenie

Výhody dynamického sedenia

1. Vždy sedíte správne
„Swopper“ vyžaduje ustavičnú zmenu polohy, preto sa častejšie automaticky narovnávate. Prispôsobuje sa vašim pohybom, chrbát zostane rovný, aj keď sa nakláňate nad stolom. 

2. Vyživuje medzistavcové platničky - 3D pohyb ich jednostranne nezaťažuje, naopak, udržiava ich dobre vyživované, elastické a zdravé. 

3. Tréning svalstva - fitness
So „swopperom“ sa pohybuje celé telo, čo posilňuje brušné, chrbtové, nožné svalstvo a zabraňuje bolestiam chrbta. 

4. Predchádza cievnym chorobám
Sedák je vypukle tvarovaný, čím zabraňuje otlačeniam, opuchom a upchatiam ciev. Sedenie v pohybe umožňuje lepšie prekrvenie, v žilách sa nehromadí krv čo zabraňuje vzniku kŕčovým žilám, trombózam, hemoroidom. 

5. Prevencia kĺbových chorôb
Kĺby sú v neustálom pohybe, čo podporuje tvorbu kĺbového maziva, spevňuje šľachy, väzivo a predchádza chorobám kĺbov. 

6. Aktivácia krvného obehu a zlepšenie nálady
Pri swoppovaní sa narovnáva horná časť tela, bránica sa uvoľňuje, prehlbuje sa dýchanie a krv viac okysličuje. Vyrovnáva sa hladina hormónov a do krvi sa uvoľňuje serotonín, hormón šťastia a dobrej nálady.

Swopper podporuje a povzbudzuje prirodzenú potrebu hýbať sa. Vďaka pohybu sú svaly pevnejšie a znižuje sa riziko problémov s chrbticou. Získate tie správne návyky pre svoje zdravie, pretože automaticky sedíte rovno a nehrbíte sa. Dokáže sa prispôsobiť pohybu užívateľa vo všetkých troch rozmeroch. SWOPPER, nakláňa sa dopredu, dozadu, do strán, hore, dole aj dookola. Na človeka má jedinečné upokojujúce aj zdravotné účinky.

SWOPPER je iný:

Swopper sa prispôsobí pohybu nášho tela. Je to kancelárska stolička, ktorá nasleduje pohyb panvy vo všetkých troch rozmeroch, čím automaticky drží chrbticu vo vzpriamenej polohe. Swopper je jediná stolička, ktorá umožňuje, povzbudzuje a podporuje pohyb v 3 dimenziách (dokonca aj hore a dole). Vertikálny alebo pohyb hore - dole je obzvlášť dôležitý pro naše telo, ktoré potrebuje neustálu zmenu medzi jeho zaťažením a odľahčením. 

Keď sedíte na SWOPPERI

• posilňujete svaly
• medzistavcové platničky, šľachy a kĺby udržujete v dobrej kondícii
• dýchate hlbšie
• zlepšujete svoju koncentráciu
• stimulujete krvný obeh