Ortopedická kancelárska stolička, vďaka ktorej sa bolesti chrbta stanú minulosťou

ortopedicka kancelarska stolicka

Čo je ortopedická kancelárska stolička?

Ortopedická stolička je synonymom pre zdravé sedenie. Je to stolička, ktorá sa aktívne prispôsobuje telu pri sedení a prirodzene vyvoláva nutkanie k pohybu. 

Ortopedické stoličky do kancelárie podporujú pohyb a zlepšujú cirkuláciu krvi v tele. Tento typ stoličky je vybavený všetkými komponentmi, ktoré podporujú zdravé sedenie. Môžete si plynule nastaviť výšku sedadla a odpruženie sa dá prispôsobiť telesnej hmotnosti. Hlavným účelom ortopedickej kancelárskej stoličky je zmierniť už existujúce bolesti chrbta a tiež predchádzať ich vzniku. 

V súvislosti s ortopedickými stoličkami sa často používa aj označenie ergonomické stoličky alebo zdravotné stoličky. 

Pre koho je ortopedická kancelárska stolička vhodná?

Ortopedická alebo ergonomická stolička do kancelárie je vhodná pre tých, ktorých trápia bolesti chrbta, ochorenie medzistavcových platničiek, facetový syndróm, lumbalgia, spinálna muskulárna atrofia, alebo sú prítomné arteriálne ochorenia ako trombóza alebo dekubit. 

Samozrejme, ortopedické ergonomické stoličky nie sú len pre tých, ktorí už nejakým ochorením trpia. Dôležitá je prevencia, preto sa zdravotná stolička do kancelárie odporúča každému, kto veľa pracuje v sede alebo v stoji. 

ortopedicka kancelarska stolicka

Aké ortopedické kreslo vybrať?

Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Výber správnej orpedickej stoličky do kancelárie závisí od aktivity budúceho majiteľa, prípadnej diagnózy alebo priebehu ochorenia. V neposlednom rade dôležitú úlohu zohrávajú i osobné preferencie. 

Ak vás sužujú neustále bolesti chrbta, môže byť pre vás správnou voľbou dynamická stolička Aeris Swopper bez operadla, ktorá podporuje zdravé aktívne sedenie. Narozdiel od bežných kancelárskych stoličiek má Aeris Swopper oblúkovitý sedák, ktorý umožňuje užívateľovi intuitívne meniť držanie tela. Vďaka tomu sa nevytvára tlak na kostrč, ako je to v prípade tvrdého sedenia. Pred kúpou správnej ortopedickej stoličky sa poraďte s vašim lekárom, alebo jednoducho vyskúšajte zdravotné stoličky z našej ponuky a zistite, ktoré vám najviac vyhovuje. 

Odporúčané ortopedické stoličky do kancelárie

 
442,68
bez DPH368,90 €
do 14 dní
 
472,94
bez DPH394,12 €
do 14 dní

Vyskúšajte naše zdravotné stoličky

V prípade záujmu o testovanie produktu vyplňte prosím formulár a my Vás budeme kontaktovať. 
Testovať môžete ktorýkoľvek z produktov podľa osobnej potreby na 3-7 dní, zatiaľ v rámci Bratislavy.

Vyberte produkt, o ktorý máte záujem: