Konvenčné sedenie verzus dynamika

Státie ako také je vždy príjemným osviežením, no tiež, rovnako ako sedenie začne byť po pár desiatkach minút nepríjemné, pretože sa všetka váha prenáša na chodidlá.

Stáť či sedieť pri práci? Čo je zdravšie?

Pracovníci spoločnosti PC Sk patria medzi sedavo postihnutých jedincov ako väčšina z nás. Rozhodli sa otestovať zdravšie ergonomické pracovisko, po anglicky označovaného aj ako sit-stand (sed-stoj). Základom takéhoto priestoru je či už mechanicky alebo elektricky polohovateľný stôl, za ktorý sa viete štandardne posadiť, ale v prípade potreby môžete pracovnú dosku zodvihnúť o desiatky centimetrov a pracovať po stojačky alebo opretý o adekvátne navrhnutú stoličku (hovorme tomu polostátie)

Státie ako také je vždy príjemným osviežením, no tiež, rovnako ako sedenie začne byť po pár desiatkach minút nepríjemné, pretože sa všetka váha prenáša na chodidlá. Preto pracovníci PC SK hľadali riešenie, ktorým by dokázali pokryť obe polohy - sed i polostoj. Po pár dňoch gúglenia im do oka padol dizajnovo podarený, jednoduchý a pritom efektívny kúsok nášho autorizovaného dodávateľa aeris - stolička muvman.

Celý článok nájdete na: PC SK

Vyskúšajte naše zdravotné stoličky

V prípade záujmu o testovanie produktu vyplňte prosím formulár a my Vás budeme kontaktovať. 
Testovať môžete ktorýkoľvek z produktov podľa osobnej potreby na 3-7 dní, zatiaľ v rámci Bratislavy.

Vyberte produkt, o ktorý máte záujem: