Muvman - sit stand sedenie

Muvman sa vám prispôsobí. Muvman má inteligentné sedadlo s patentovanou technológiou flexzone, ktoré drží telo pevne, keď je to potrebné, a pritom vás netlačí. Muvman nie je tuhý, ale sleduje každý váš pohyb. Tým je zaistené, že na ňom sedíte v optimálnej polohe a súčasne aktívne.

Dlhotrvajúce sedenie bez pohybu spôsobuje človeku zdravotné problémy. Prinajmenšom vyvoláva takmer u každého bolesti chrbta. Večné státie však tiež nie je tou správnou alternatívou.Podstatne lepšie je, keď sa sedenie strieda s pohybom a zmenami držania tela. To práve dokáže muvman - optimálne a vo všetkých výškach sedenia. Tento spôsob nazývame variabilným sedením.

Muvman je nachýlený dopredu, takže osoba sediaca na ňom,  bez ohľadu na jej hmotnosť a výšku, má vždy zaistenú optimálnu vzdialenosť od svojho pracovného stola. Náklon je možné nastaviť  individuálne. Sedadlo muvman je z materiálu z vlnených vlákien so zamatovým povrchom, príjemným na dotyk. Tento materiál je priedušný a prispôsobuje sa teplote tela.

reddot design award winner 2011

S muvmanom môžete pracovať pri každom bežnom, alebo  výškovo nastaviteľnom písacom stole, pri kresliacej, rysovacej doske, či laboratórnom stole. Muvman má veľký rozsah výškového nastavenia - od 48 cm do 81 cm. Muvman je k dispozícii v 4 elegantných farebných kombináciách. Každý detail muvmana je zameraný na dosiahnutie jediného cieľa. A tým je úplná spokojnosť jeho majiteľa.

 

Ocenenia za dizajn

Nezávislá Rada pre dizajn udelila "Muvman" ocenenie Design Award 2009 a 2011, čo je najvyššie oficiálne ocenenie za dizajn. Získal aj preslávený Good Design Award Chicagskej Athenaeum v roku 2009. Okrem toho, "Muvman" získal medzinárodnú cenu za univerzálny dizajn Consumer Favorite Award a priťahuje veľa pozornosti na výstave v Berlíne a New Yorku.

Farba sedáka / sivá podnož:

Farba sedáka / čierna podnož:

Farba podnože:

Veľkosť za príplatok:

Cena:

 
352,10

skladom

Kúpiť