Muvman - sit stand sedenie

 

Muvman sa vám prispôsobí. Muvman má inteligentné sedadlo s patentovanou technológiou flexzone, ktoré drží telo pevne, keď je to potrebné, a pritom vás netlačí. Muvman nie je tuhý, ale sleduje každý váš pohyb. Tým je zaistené, že na ňom sedíte v optimálnej polohe a súčasne aktívne.  • Dlhotrvajúce sedenie bez pohybu spôsobuje človeku zdravotné problémy. Prinajmenšom vyvoláva takmer u každého bolesti chrbta. Večné státie však tiež nie je tou správnou alternatívou.Podstatne lepšie je, keď sa sedenie strieda s pohybom a zmenami držania tela. To práve dokáže muvman - optimálne a vo všetkých výškach sedenia. Tento spôsob nazývame variabilným sedením.  • Muvman je nachýlený dopredu, takže osoba sediaca na ňom,  bez ohľadu na jej hmotnosť a výšku, má vždy zaistenú optimálnu vzdialenosť od svojho pracovného stola. Náklon je možné nastaviť  individuálne. Sedadlo muvman je z materiálu z vlnených vlákien so zamatovým povrchom, príjemným na dotyk. Tento materiál je priedušný a prispôsobuje sa teplote tela.
  • reddot design award winner 2011
 

S muvmanom môžete pracovať pri každom bežnom, alebo  výškovo nastaviteľnom písacom stole, pri kresliacej, rysovacej doske, či laboratórnom stole. Muvman má veľký rozsah výškového nastavenia - od 48 cm do 81 cm. Muvman je k dispozícii v 4 elegantných farebných kombináciách. Každý detail muvmana je zameraný na dosiahnutie jediného cieľa. A tým je úplná spokojnosť jeho majiteľa.

  •  
  • Ocenenia za dizajn

  • Nezávislá Rada pre dizajn udelila "Muvman" ocenenie Design Award 2009 a 2011, čo je najvyššie oficiálne ocenenie za dizajn. Získal aj preslávený Good Design Award Chicagskej Athenaeum v roku 2009. Okrem toho, "Muvman" získal medzinárodnú cenu za univerzálny dizajn Consumer Favorite Award a priťahuje veľa pozornosti na výstave v Berlíne a New Yorku.Dostupnosť: skladom
Veľkosť za príplatok:
výška 60 - 93 cm H
+25,21 €
Farba sedáka / sivá podnož:
Farba sedáka / čierna podnož:
Farba podnože:
352,10 € 
352,10
 
Cena bez DPH