Zdravé sedenie na kancelárskej stoličke


Ľudský organizmus prešiel mnohými vývojovými procesmi, kým dospel k súčasnému štádiu. Snáď každý pozná obrázok znázorňujúci vývoj človeka z ľudoopa cez pravekého človeka, k človeku vzpriamenému až modernému - pracujúcemu.


3 Dee - kancelárska zdravotná stolička
3 Dee - kancelárska zdravotná stolička
3 Dee stolička je vytvorená na rovnakej technológii ako zdravotná stolička swopper. Umožňuje sedenie v 3 rozmeroch z čoho vychádza aj jej názov 3Dee. Základom je viac konvenčná 5 - hviezdicová základňa s kolieskami.
789,08
swopper CLASSIC
swopper CLASSIC
SWOPPER je zdravotná stolička, určená pre tzv. dynamické sedenie v kancelárií i v bytovom interiéri. Súčasťou modernej firemnej kultúry je poznanie, že správne sedenie priamo ovplyvní až 60% pracovného výkonu. 
494,96
swopper AIR
swopper AIR
Dynamické sedenie na zdravotnej stoličke Swopper AIR je príjemne ľahké, vzdušné, tlak na sedaciu plochu je omnoho menší a tepelne regulované. 
503,36
swopper SADDLE
swopper SADDLE
Je ergonomická stolička imitujúca sed v konskom sedle, kde musíte automaticky sedieť rovno a teda správne. Sedenie v sedle vás núti vystrieť sa a ťahať do hora, čo zabezpečuje správne "S" zakrivenie chrbtice.
545,38
SWOPPSTER
SWOPPSTER
Swoppster bol navrhnutý špeciálne pre veľkú potrebu pohybu detí v materskej a základnej škole. Vďaka svojej 3D technológii dokáže aktívne zabrániť zlým návykom držania tela a neskorším problémom s chrbticou.
234,45
muvman
muvman
Muvman sa vám prispôsobí. Muvman má inteligentné sedadlo s patentovanou technológiou flexzone, ktoré drží telo pevne, keď je to potrebné, a pritom vás netlačí. Muvman nie je tuhý, ale sleduje každý váš pohyb. Tým je zaistené, že na ňom sedíte v optimálnej polohe a súčasne aktívne.
352,10
swopper WORK
swopper WORK
Je zdravotná stolička, určená pre dynamické sedenie v kancelárií i v bytovom interiéri.
595,80
oyo
oyo
Oyo je nová, odvážna a jedinečná. Pohybuje sa veľmi elegantne. Vďaka najnovšiemu vývoju vyzerá nielen dobre, ale je samozrejme vysoko funkčná, technologicky vyspelá a v neposlednom rade má ergonomický tvar.
326,89


Nesprávne sedenie spôsobuje:

  • Bolesti hlavy, chrbtice a kĺbov
  • Zlé držanie tela
  • Jednostranné zaťaženie svalov, kĺbov, chrbtice a medzistavcových platničiek
  • Nesprávne dýchanie, čo spôsobuje zlé zásobovanie kyslíkom
  • Problémy s trávením
  • Celkovú únavu organizmu
 
  •  
  • Chrbtici je potrebné venovať veľkú pozornosť, pretože nám slúži od začiatku nášho života až do konca. Bez jej správneho fungovania a skvelej kondície nie je možné viesť plnohodnotný život. V dnešnej dobe, keď 90% svojho života presedíme jej musíme venovať zvýšenú pozornosť, aby sme zvládli každodenné povinnosti a zmiernili jej degeneráciu v starobe. Vedeli ste, že až 9 rokov zo svojho života trávime v sedavej polohe? Či už je to v aute, v práci pri počítači alebo doma v obývačke ukonaní po celom dni? Málo zdravého pohybu negatívne ovplyvňuje naše zdravie a zdravie našej chrbtice, ktorá dostáva nesprávnym sedením a držaním tela poriadne zabrať.