THINK - stolička

Think, je stolička s mozgom a svedomím. Rozumie vášmu telu. Kedykoľvek pri sedení zmeníte svoju polohu, prispôsobí sa vám. „Cíti“ čo potrebujete a okamžite reaguje. Intuitívne upraví  svoje nastavenia a poskytne vám úľavu na tých správnych miestach. 

 • Patentované inovatívne chrbtové flexory akoby objali chrbticu. Pracujú v zhode s flexormi v sedadle, automaticky menia tvar, sledujú a podporujú vaše pohyby. Nakloníte sa dopredu, opriete sa a stolička stále kopíruje vaše pohyby, upravuje tlak vyvinutý telesnou hmotnosťou aby bol každý pohyb plynulý. V stoličke Think sa cítite dobre, od prvého okamihu ako sa na ňu posadíte. Tak ako je Think ohľaduplná k vám a vášmu pohodliu, je rovnako ohľaduplná k životnému prostrediu. Je vyrobená až s 37% recyklovaného obsahu a 98% svojej váhy má recyklovateľnú.
 • Profil™Seatand Back
  Pri zmene polohy počas pracovného dňa, individuálne prispôsobenie flexorov pohybom chrbtice a panvy. Výsledok: optimálna podpora a komfort. 
 • Hĺbka sedadla
  Sedadlo sa pohybuje dopredu a dozadu. Stačí zdvihnúť latku posunúť sedadlo a uvoľniť, aby sa zaistilo miesto, kde vám je najlepšie. 
 • Vvýška sedadla
  Zvýšiť alebo znížiť výšku stoličky zmeníte jednoduchým pohybom páky. 
 • Flexibilné okraje sedáka
  Okraj sedáka sa dokáže sklopiť alebo nakloniť dopredu a flexory na jeho okraji odľahčia tlak na zadnej strane nôh. 
 • Power™mechanizmus
  Náklon bez námahy. Oprite sa a Think reaguje automaticky, poskytuje podporu v pomere k telesnej hmotnosti, zatiaľ čo sa vy ďalej venujete svoje práci. 
 
 • Preference™control
  Jednoduchým otáčaním jediného kolieska môžete doladiť napätie v chrbtovej opierke zmeniť uhol náklonu. Vyberte si svoje obľúbené nastavenia: prispôsobenie hmotnosti, aktívnu hmotnosť, ktorá sa aktivujepri 20% zvýšení, stredné-stop ležanie alebo uzamknutie chrbtovej opierky vo vzpriamenej polohe.
 •  Výškovo nastaviteľnépodrúčky
  S podrúčkami, ktoré sa pohybujú hore, dole, dopredu a dozadu, môžete nájsť prirodzenú polohu, ktorá poskytuje zápästiu, rukám a ramenám uvoľnenie a pohodlie. Ak sa potrebujete dostať bližšie k stolu – práci, stačí pritiahnuť svoje kreslo, a keď odrúčky prídu do styku s pracovnou doskou, automaticky sa zasunú. 
 • Ošetrovanie - čistenie
  Plastové a lakované časti: na čistenie použite klasické čistiace prostriedky pre domácnosť utrite mäkkou suchou handričkou.
  Koža: Prach utrite čistou suchou handričkou
 • Think stolička je šetrná k životnému prostrediu
  Má až 98% svojej váhy recyklovateľnéVyrobená s 37% recyklovaného materiáluZískala ocenenie  NF Label vo Francúzsku za kvalitu životného prostrediaSCS Indoor Advantage ™ certifikát za kvalitu vzduchuCrade-to-Cradle Certificate – Gold awarded by McDonough Braungart Design Chemistry (MBDC)level™ 2 certifikované BIFMA E3 štandard udržateľnosti