Ergonomické sedenie pre zdravú chrbticu

Chrbtici je potrebné venovať veľkú pozornosť, pretože nám slúži od začiatku nášho života až do konca. Bez jej správneho fungovania a skvelej kondície nie je možné viesť plnohodnotný život.


GESTURE - ergonomická stolička
GESTURE - ergonomická stolička
Stolička GESTURE využíva prvky prirodzeného ľudského pohybu. Je prvou ergonomickou stoličkou uľahčujúcou prácu s technológiami, vytvorenou práve pre súčasný spôsob práce.
AMIA - ergonomická stolička
AMIA - ergonomická stolička
Operadlo, textúra a rafinovaný vzhľad stoličiek Amia vás pozývajú k sedeniu. Akonáhle si sadnete do tohto robustného, pohodlného kresla, viete, že ste našli niečo nezvyčajné.
PLEASE - ergonomická pracovná stolička
PLEASE - ergonomická pracovná stolička
Pracovná stolička Please je unikátna medzi ergonomickými stoličkami.
Pracovná stolička Let´s B
Pracovná stolička Let´s B
Let´s B kancelárska stolička má flexibilné operadlo, ktoré kopíruje a umožňuje voľný pohyb užívateľa. 
Pracovná stolička REPLY
Pracovná stolička REPLY
Celočalúnené Reply stolička má klasický dizajn a je veľmi pohodlná.
THINK - stolička
THINK - stolička
Think, je stolička s mozgom a svedomím. Rozumie vášmu telu. Kedykoľvek pri sedení zmeníte svoju polohu, prispôsobí sa vám. „Cíti“ čo potrebujete a okamžite reaguje. Intuitívne upraví  svoje nastavenia a poskytne vám úľavu na tých správnych miestach. 

 V dnešnej dobe, keď 90% svojho života presedíme, musíme venovať zvýšenú pozornosť zdraviu, správnemu držaniu tela, pohybu a zdravej chrbtici, aby sme zvládli každodenné povinnosti a zmiernili dopad na jej degeneráciu v starobe.